- Home
- ยป
- Our Product Range
- »
- Soap Dispenser
Soap Dispenser
Liquid Soap Dispenser Plastic Pump
Minimum Order Quantity: 175 Piece
Product Brochure
| Body Material | PP Plastic |
| Material | Plastic |
| Mounting Type | Countertop |
| Capacity | 1000 ml |
| Operation Mode | Manual |
| Holder Type | For Sponge |
| Suitable For | Dish Wash Liquid, Liquid Soap |
| Usage/Application | Personal |
| Weight | 70 grm |
| Brand | anjani |
| Country of Origin | Made in India |
Anjani kitchenware Manufcher rajkot new empovemnet every month new product best quality big size available useful in kitchen clean all multipurpose best all model avilbel anjani kitchenware
Additional Information:
- Delivery Time: 2 days
- Packaging Details: 1 pc box 175
3 In One Liquid Soap Dispenser
Minimum Order Quantity: 216 Piece
| Body Material | PP Plastic |
| Capacity | 400 ml |
| Mounting Type | Countertop |
| Refill System | Refill Bottle |
| Suitable For | Liquid Soap |
| Operation mode | Manual |
| Usage/Application | Personal |
| Country of Origin | Made in India |
anjani kitchenware best qulity product manufcher in rajkot many more soap dispensar model,hand chopper,steel lunch box,plastci lunch box,plastci conatiner,steel water bottel,choping bord,pencilbox many more etc
Additional Information:
- Production Capacity: 1000
- Delivery Time: 2 days
- Packaging Details: 1 pcbox 18 pc innner 216 crt
Soap Roller Dispenser
Minimum Order Quantity: 384 Piece
Product Brochure
| Body Material | ABS Plastic |
| Material | Plastic |
| Soap Type | Solid Refill |
| Mounting Type | Wall Mount |
| Capacity | 1000 ml |
| Application | home |
| Operation Mode | Manual |
| Body Finish | Matt |
| Color Coated | blue |
| Usage/Application | Personal |
| Weight | 150 |
| Country of Origin | Made in India |
anjani kitchenware new producr avilable .more product visit and instagran id anjani kitchenware all product .kitchenware .plastic container,choppper,juicer ,and man more
Additional Information:
- Production Capacity: 1000
- Delivery Time: 2 days
- Packaging Details: 1pc box 384 crt