- Home
- ยป
- Our Product Range
- »
- Sponge Holder Soap Dispenser
Sponge Holder Soap Dispenser
Soap Pump Dispenser And Sponge Holder
Minimum Order Quantity: 240 Piece
Product Brochure
| Body Material | PP Plastic |
| Mounting Type | Countertop |
| Capacity | 500 ml |
| Operation Mode | Manual |
| Holder Type | For Sponge |
| Suitable For | Dish Wash Liquid |
| Weight | 200 grm |
| Brand | anjani |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
- Delivery Time: 1 days
- Packaging Details: 1 pc box 15 pc innner 180 crt
Plastic Manual Liquid Soap Dispenser
Minimum Order Quantity: 240 Piece
| Body Material | PP Plastic |
| Material | Plastic |
| Operation Mode | Manual |
| Capacity | 350 ml |
| Mounting Type | Table Top |
| Refill System | Top Refill |
| Suitable For | Liquid Soap |
| Type | Manual |
| Color Coated | blue |
| Usage/Application | Personal |
| Weight | 190 |
| Country of Origin | Made in India |
anjani uniq soap dispensar many more model avilabel anjani kitchenware many more plastci container and coffee mug , lunch box ,steel bottel amnufcher in rajkot qulity ka king anjani kitchenware best product
Additional Information:
- Production Capacity: 1000
- Delivery Time: 2 days
- Packaging Details: 1 pc box 20 pc inner 240 crt
Plastic Soap Dispensers
Minimum Order Quantity: 216 Piece
| Plastic Material | PP |
| Operation Mode | Manual |
| Capacity | 400 ml |
| Mounting Type | Kitchen |
| No Of Chambers | 1 |
| Suitable For | Liquid Soap |
| Type | Manual |
| Brand | Anjani |
| Country of Origin | Made in India |
Anjani kitchenware best quality products Manufcher manuel soap dispenser 5 model avilabel many more product like plastic Airtight Container plastic lunch box steel water bottel insulated lunch box steel lunch box plastic choping board steel choping bord many more product avilabel
Liquid Soap Dispenser With Sponge Holder
Minimum Order Quantity: 240 Piece
Product Brochure
| Body Material | PP Plastic |
| Capacity | 350 ml |
| Mounting Type | Washbeshin |
| Material | Plastic |
| Operation Mode | Manual |
| Holder Type | For Scrubber |
| Suitable For | Dish Wash Liquid |
| Usage/Application | Personal |
| Weight | 160 grm |
| Country of Origin | Made in India |
Anjani kitchenware best quality products manufcher.very useful in kitchen.no more waste in your liquied .nice product anjani kitchenware new improvment many more model soap dispensr avilabel
Additional Information:
- Production Capacity: 1000
- Delivery Time: 1 days
- Packaging Details: 1 pc box 20 pc inner 240 pc crt